Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Gucci

Купувам mini pc

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Минимум i5 8gen CPU. Ram, SSD/HDD небитно, може и без.
Понудете во по ако имате нешто по дома.

Информации

Автор
Gucci
Поднесена
Последна промена
Прегледи
70

Повеќе огласи од Gucci

На врв Дно