Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Lazarko

Купувам mini-pc (4ta-6ta gen Intel)

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Купувам мини компјутер од типот: HP EliteDesk 800 G2 Mini или Thinkcentre 900 tiny.
Понуди во ПП​

Информации

Автор
Lazarko
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
36

Повеќе огласи од Lazarko

На врв Дно