Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
LambertGolden

Купувам Milwaukee полнач

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Купувам Milwaukee полнач небитно стар, нов.
Пуштете понуда во ПП.

Информации

Автор
LambertGolden
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
126

Повеќе огласи од LambertGolden

На врв Дно