Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
MrComputer

Купено Купувам/менувам за iphone 12 pro max или iphone 13 pro/max

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.samsung.com/mk/smartphones/galaxy-a/galaxy-a52s-5g/buy/
Имам да понудам замена со моја доплата со A52s 5G 128/6, купен на 21.01.2022 и е сеуште под гаранција, со цело паковање, без никакви забелешки и проблеми.

Информации

Автор
MrComputer
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
213
На врв Дно