Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
ARMac

Купено Купувам MB/CPu комбо

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

1. Плочата мора да има IO shield, DDR 4 платформа
2. CPU QUAD, i5/7 6ta 7ma ili i3 8+ gen ili amd

Без меморија. буџет 4500 ден

контакт

Информации

Автор
ARMac
Поднесена
Последна промена
Прегледи
268

Повеќе огласи од ARMac

На врв Дно