Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Goce gl

Купувам мб,цпу и рам

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Нов
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Комбинација ам4
Матична,процесор,рам 16 гб
Понуда инбох со слика
Буџет 6500 денари

Информации

Автор
Goce gl
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
71

Повеќе огласи од Goce gl

На врв Дно