Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
A

Купувам mATX B450 матична, напојување

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Купувам mATX B450 матична со барем еден NVMe/M.2 слот, исто така купувам напојување минимум 500W, 80+ bronze пожелно.

Информации

Автор
Antonio Vasilevski
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
255

Повеќе огласи од Antonio Vasilevski

На врв Дно