Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Lazarko

Купувам Matrox RT.X2 Картичка

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Купувам постара Matrox RT.X2 картичка за video capture/editing.
Понуди во ПП

Информации

Автор
Lazarko
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
208

Повеќе огласи од Lazarko

На врв Дно