Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
M

Купувам матична за Lenovo ThinkStation P320 Tiny

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Купувам матична за Lenovo ThinkStation P320 Tiny.

Информации

Автор
Martinovski
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
31
На врв Дно