Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
XGeorge27

Купувам Матична socket LGA 1151

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1 ден.
Истекува

Опис

Купувам матична со DDR4 и Сокет 1151

Информации

Автор
XGeorge27
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
107

Повеќе огласи од XGeorge27

На врв Дно