Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
spanska

Купувам матична плоча за 8/9 ген интел

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Ми треба матична но да има М2 слот, понуди во инбох не е битно дали е нова или половна само да е во исправна состојба

Информации

Автор
spanska
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
74

Повеќе огласи од spanska

На врв Дно