Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
shooter

Купено Купувам матична плоча s.1151

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Купувам матична плоча сокет 1151, да подржува 7ма генерација процесор (и3-7100). Да има хдми или ДП порт. Понуди овде или пп.

Поздрав

Информации

Автор
shooter
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
346

Повеќе огласи од shooter

На врв Дно