Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
igoooor7

Купувам матична плоча LGA1150

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Купувам матична плоча LGA1150, да има барем два слота за рам и нормално да е исправна.
Понуди во ПП.

Информации

Автор
igoooor7
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
417
На врв Дно