Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Gaston

Купувам маска/case за Samsung S10+

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Нов
Истекува

Опис

Знам дека е long shot, ама можда на некој му останала по фиоки футрола за телефонов да понуди.
Оригинална барам пред се, зашто ова фејковите што ги има по дуќанчињава се скроз... фејк.
Може и Spigen, Nillkin...

Има по ибеј оригинали, ама не ми се нарачува ништо во моментов док не се среди поштава (ако се среди).

Информации

Автор
Gaston
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
309

Повеќе огласи од Gaston

На врв Дно