Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
toshex

Купувам Mario Odyssey

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Купувам свич игра Марио Одисеј. Ја неам уште играно а е фалена па затоа.

Стрикно физичка копија со се кутија/опаковка.

Понуди во ПП.

Информации

Автор
toshex
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
145

Повеќе огласи од toshex

На врв Дно