Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Nikola100

Купувам магнетрон за микробранова печка

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Купувам магнетрон за микробранова печка по можност ист модел - исправен нов , користен или расипан со целосни магнети за евентуална замена на скршен магнет во мојот
магнетрон.
Magnetron type M24FA-410A for microwave suitable for GALANZ
850W P70H20SL-DB
Output Power 850W
4.5KV anode voltage
Magnetron filament 3,4V - 10A
Frequency 2450Mhz
Weight 0.80 Kg

Информации

Автор
Nikola100
Поднесена
Последна промена
Прегледи
419

Повеќе огласи од Nikola100

На врв Дно