Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Boldozer

Купувам Macbook M1 air/pro 16gb

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Купувам Macbook air/pro M1 16gb ram,
понуди пп

Информации

Автор
Boldozer
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
126

Повеќе огласи од Boldozer

На врв Дно