Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Astro

Купувам LGA1200 плоча

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Здраво дечки,

Ми треба половна плоча LGA1200, H410M / H470M / H510M, по можност m-ATX, не мора да е гејмерска, може од основните.

Благодарам

Информации

Автор
Astro
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
284

Повеќе огласи од Astro

На врв Дно