Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Вајкинг

Купувам LGA1200 матична плоча

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

H410/B460/H470/Z490/H510/B560/Z590
битно ми е да има M.2.

Информации

Автор
Вајкинг
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
168

Повеќе огласи од Вајкинг

На врв Дно