Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Optipro

Купувам Лаптоп

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Здраво,

Ми треба, некој солиден лаптоп, односно лаптоп до околу 50еу.
Потребен е за мала канцелариска работа (офис и слично)...
Може да е околу 11 инчи, а може и поголем..

Информации

Автор
Optipro
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
586

Повеќе огласи од Optipro

На врв Дно