Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
doperrr

Купувам ЛАПТОП

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Барам лаптопче за lightwork како Office и гледање филмчиња, пожелно да биде DDR4 и да трае повеќе батеријата пошто ми треба за работа (околу 5-6 часа)
Понудете слободно во ПП :)
⭐ Не би одел со карго, имам куп негативни искуства, така да предност Скопје!

Информации

Автор
doperrr
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
215

Повеќе огласи од doperrr

На врв Дно