Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
kolesk

Купувам лаптоп

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Купувам лаптоп, за базични работи. (офис, тимс)
Ако имате некој што не ви треба, пишете ми пп со модели и цена.

Информации

Автор
kolesk
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
183

Повеќе огласи од kolesk

На врв Дно