Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
XGeorge27

Купено [Купувам] Лаптоп

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Здраво дечки , купувам лаптоп за десктоп функции интернет за гледање филмчиња нешто што ќе може интернет да тера до кај 5000 -6000 денари
фала ви дечки имајте убав ден
инфо може на вибер на овој број 077/409/939

Информации

Автор
XGeorge27
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
267

Повеќе огласи од XGeorge27

На врв Дно