Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dekomote

Купувам лабораториско напојување

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен со траги на користење
Истекува

Опис

Купувам лабораториско напојување (bench power supply). Минимум 30V, 3А.
Да не е некое брендирано, 3000ки би платил

Информации

Автор
dekomote
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
74

Повеќе огласи од dekomote

На врв Дно