Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
ARMac

Купувам комбо CPU+MB можда и рам

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Нешто од 8th gen па нагоре, мал буџет така да може и i3, i5 или слично.

AMD/Intel

Информации

Автор
ARMac
Поднесена
Последна промена
Прегледи
121

Повеќе огласи од ARMac

На врв Дно