Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
XGeorge27

КУПУВАМ - КОМБО Cpu+GPU

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Купувам подобар процесор и графичка за Гејминг на следниот сокет -

FCLGA1150 - Претходен CPU - Intel® Pentium® Processor G3260

Колку толку PUBG , CS да ја тера

Инфо 077/409/939

Информации

Автор
XGeorge27
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
70

Повеќе огласи од XGeorge27

На врв Дно