Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Banjifiko

Купено Купувам климатизер

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Барам клима за соба од 12-на квадрати, најевтина варијанта, може и користена.

Информации

Автор
Banjifiko
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
76

Повеќе огласи од Banjifiko

На врв Дно