Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Psycore

Купувам Kingston HyperX Predator RGB 3200Hz 2x8GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Купувам 2 плочки РАМ по 8ГБ, Kingston HyperX Predator RGB 3200Hz. Пожелно да се CL16, но не е задолжително. Гаранција не е битно.

Информации

Автор
Psycore
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
114

Повеќе огласи од Psycore

На врв Дно