Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
baz

Купено Купувам Kingston 8GB DDR4-2133 CL15 SDRAM

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Информации

Автор
baz
Поднесена
Последна промена
Прегледи
254

Повеќе огласи од baz

На врв Дно