Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
100JKO

Купувам Keychron Q1 V2, ANSI Layout Barebone (со или без knob)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Купувам Keychron Q1 V2, ANSI Layout Barebone со или без knob и преферирано Silver Gray боја.
На сликите подолу има што точно барам.

Информации

Автор
100JKO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
184

Повеќе огласи од 100JKO

На врв Дно