Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Miki98

Купувам Кабел за IOS Iphone

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Здраво ит другари
купувам квалитетен Кабел за иос usb to ios,ми треба за да пробам дали можам iCloud да отклучам.

благодарам однапред

Информации

Автор
Miki98
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
55

Повеќе огласи од Miki98

На врв Дно