Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
nashio

Купено Купувам IPS Монитор

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Барам монитор со резолуција 2560х1440 или 3840х2160. Минимум 27" големина
Мора да е IPS.

Идеално би бил повисока класа, слична на мониторите подолу.
  • Dell Premier Color
  • Asus Pro Art
  • Benq PD

Информации

Автор
nashio
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
303

Повеќе огласи од nashio

На врв Дно