Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
xhktw

Купено Купувам iPhone XR/XS/XS Max/11

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Купувам еден од горенаведените уреди, битно да е сочуван, да работат True Tone/Face ID, и да не биде со мењати делови од мобилари. Ќе биде поклон за стариот така да по можност да не е розев или црвен супер би било.:LOL:

Буџет до кај 300 еур. Понуди пп.

Информации

Автор
xhktw
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
130

Повеќе огласи од xhktw

На врв Дно