Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
xhktw

Купувам iPhone 14 Pro

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Битно да е во топ состојба и да не е отваран, гаранција ако има е бонус.

Буџет до кај 950 еур. Понуди во порака.

Информации

Автор
xhktw
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
299

Повеќе огласи од xhktw

На врв Дно