Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Skorp

Купувам Iphone 13 Mini

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Како што гласи насловот, купувам ајфон 13 мини нов или половен.

Понуди пп.

Информации

Автор
Skorp
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
766

Повеќе огласи од Skorp

На врв Дно