Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Snow :)

Купувам Intel i7 7700k

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Како што гласи насловот, барам да купам i7 7700k, понуди во ПП.

Информации

Автор
Snow :)
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
324
На врв Дно