Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
damil

Купувам intel i5-10400f, матична, GTX 1650

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Ако има некој нешто од горенаведеното нека понуди.

Информации

Автор
damil
Поднесена
Последна промена
Прегледи
105

Повеќе огласи од damil

На врв Дно