Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DemoUser

Купено Купувам i9-9900KS

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Како што гласи насловот купувам i9-9900KS


Понудете ако имате стрикно во приватна порака со цени.

Воедно имам i9-9900К ако на истиот продавач кој продава KS му е потребен дури мислам и дека гаранција има сеуште треба да видам по во документи.

Информации

Автор
DemoUser
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
154

Повеќе огласи од DemoUser

На врв Дно