Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DACIA

Купувам I5 9400f

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Понудете го процесоров :)

Информации

Автор
DACIA
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
163

Повеќе огласи од DACIA

На врв Дно