Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Lazarko

Купувам HP Microserver

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Да биде зачуван и да работи како што треба. Може да е N40l, а може и понова генерација (Gen 8/ver 2)

Понуди во ПП.

Информации

Автор
Lazarko
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
156

Повеќе огласи од Lazarko

На врв Дно