Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
draey

Купувам hp dps-320nb-1a напојување

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Ми треба вакво напојување, ако му се наоѓа случајно на некого нека ми пише.

Информации

Автор
draey
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
120

Повеќе огласи од draey

На врв Дно