Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
HardCorec

Купувам Hoverboard

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Дечки понудете ефтин hoverboard, не ми е важно колку држи батерија и дали е козметички зачуван.

Тенкс.

Информации

Автор
HardCorec
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
201

Повеќе огласи од HardCorec

На врв Дно