Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Lazarko

Купувам high - end VHS/S-VHS VCR(Од 2000-та па натаму)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Купувам квалитетен VHS видео рекордер (SONY, JVC, PANASONIC).
Доколку некој ви останал по дома/шпајз/подрум пишете понуда во ПП.

Информации

Автор
Lazarko
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
746

Повеќе огласи од Lazarko

На врв Дно