Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
UnderMyRules

Купувам графичка

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Нов
Истекува

Опис

Купувам графичка карта од рангот на 3060/3060ti/rx6600/rx6600xt, немора да значи дека мора од тие но од прилика тој ранг.

Буџетот ми е 15-20к зависност што се нуди/добра понуда/гаранција, предност имаат понови со повеќе гаранција.
Понуди по пп.

Информации

Автор
UnderMyRules
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
367

Повеќе огласи од UnderMyRules

На врв Дно