Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gocetan

Купувам Графичка RX580

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Купувам графичка карта RX580ка, може со 4 или 8ГБ

Информации

Автор
gocetan
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
339

Повеќе огласи од gocetan

На врв Дно