Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bla4KRa1n

Купувам графичка RX 3080 TI, RX 3090

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Потребна е графичка претежно за работа со Adobe алатки и гејминг во слободно време.

Понудете RX 3080 TI, RX 3090 или приближно во перформанси со коректна и реална цена.

Информации

Автор
Bla4KRa1n
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
92
На врв Дно