Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
xbl9k

Купено Купувам графичка матична и процесор

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен со траги на користење
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Здраво, купувам rx 580 8gb, ryzen 2600/3600 и компатибилна матична. Предност цена.

Информации

Автор
xbl9k
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
128

Повеќе огласи од xbl9k

На врв Дно