Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Вајкинг

Купувам графичка карта

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Потребна ми е графичка карта во ранг на 1050Ti, 1650 (Super/Ti), итн.
Приоритет е фер цена.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Banjifiko и Lazarko

Информации

Автор
Вајкинг
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
398

Повеќе огласи од Вајкинг

На врв Дно