Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Speedster

Купувам графичка 3090

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Купувам графичка 3090 по можност со останата гаранција .
И по можност реални цени .

Понуди ПП

Информации

Автор
Speedster
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
427

Повеќе огласи од Speedster

На врв Дно