Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
boksata

Купено Купувам GPU и RAM

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Купувам графичка и рам (2х8GB 3200Mhz), нешто во ранг од 10 000 до 12 000 тотал.

Информации

Автор
boksata
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
283

Повеќе огласи од boksata

На врв Дно